Apartamenty w Kołobrzegu 

Serdecznie zapraszamy

Hotel Diva ****

Ten 4-gwiazdkowy hotel w Kołobrzegu to nowoczesny obiekt z basenami i doskonałą bazą zabiegową i SPA nad morzem posiadający w swojej ofercie pokoje hotelowe i luksusowe apartamenty w oddalonej od zgiełku miejskiego zielonej części Kołobrzegu w sąsiedztwie plaży i parku morskiego z dostępem do bazy rozrywkowej i handlowej. Hotel umiejscowiony jest w centralnej części kołobrzeskiej dzielnicy uzdrowiskowej, co pozwala na bezproblemowe korzystanie z usług zabiegów przyrodoleczniczych i rehabilitacyjnych oferowanych przez sąsiednie sanatoria uzdrowiskowe.

Lokalizacja z dala od zgiełku miejskiego, w sąsiedztwie plaży i parku morskiego to dodatkowe atuty obiektu pozwalające w pełni docenić walory wypoczynku nad morzem. Budynek posiada recepcję i jest monitorowany przez całą dobę.

W odległości 50 m znajdują się 3 parkingi strzeżone, a w okolicy m. in. restauracje, kawiarnie, tawerna, smażalnie ryb, sklepy spożywcze, baza zabiegowa, basen solankowy, port jachtowy.

Pobyt w apartamencie zapewnia pełną niezależność i niczym nie skrępowaną swobodę zarówno dla osób chcących korzystać z dobrodziejstw uzdrowiska jak również dla tych, którzy potrzebują tylko spokoju i wypoczynku.
 

Jeszcze wolne miejsca na okres letni
                         

    
 
Andrzej Cegliński
Kołobrzeg, ul. Kościuszki 16

tel. +48 602841396
dorand64@gmail.com